Учасники проєкту "Театр Ветеранів" від ТРО Медіа взяли участь у "Ветеранському пікніку" - заході, організованому волонтерами та громадськими організаціями для військовослужбовців, які отримали травми обличчя та кінцівок.
Благодійний фонд “Після Служби” спільно з партнерами “ІМАТЕХ МЕДІКАЛ” та реабілітаційним центром NEXT STEP у рамках проєкту “Лікарі для Героїв” провели для українських ветеранів, які отримали тяжкі поранення та членів їхніх сімей “Ветеранський пікнік”.
60% хочуть змінити професію. Як ветерани шукають роботу і які сфери вибирають. Зараз в Україні зареєстровано 1,2 млн ветеранів, а після завершення війни, включно з членами їхніх родин, ця кількість зросте до 5-6 млн осіб. Через фізичні травми та психологічний стан частина ветеранів не може працювати за своєю попередньою спеціальністю. РБК-Україна розпитало кейс-менеджера "Благодійного фонду "Після служби" Олександра Віцана про те, куди йдуть працювати екс-військові.
Як в Україні працює фонд за американським зразком та чому сучасному війську необхідні патронатні служби, Характер поспілкувався з Олександром Віцаном, кейс-менеджер фонду, та Мар‘яною Коваленко, консультанткою з реалізації проєктів.
З початку 2014 року в Україні з’явилися організації та фонди, які надають підтримку ветеранам Антитерористичної Операції на Сході України. З початку повномасштабного вторгнення ця кількість зросла у двічі та буде зростати надалі. Тому робота організацій з напрямком підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни – є великою потребою.
Де захисникам шукати роботу і кому досі складно отримати статус УБД – у матеріалі РБК-Україна.
Олександр відповів на всі питання ведучих та розповів про напрямки діяльності нашого Фонду.
У програмі Люди Справи кейсменеджери Благодійного Фонду "Після Служби" Анна Глушкова та Олександр Війцан. БФ "Після Служби" сприяє українським ветеранам у досягненні успіху після закінчення служби. Бачення організації - забезпечити ресурси, підготувати та просувати успішну адаптацію українських ветеранів і зменшити кількість самогубств серед військовослужбовців.
А наші друзі з 114 бр. ТРО навіть знали коротенький сюжет про Фонд та його діяльність. Дякуємо, що навідуєтесь і радите нас своїм побратимам, друзям та підписникам. Сподіваємось та робимо все, щоб виправдати довіру та покладену на нас відповідальність!
В опублікованій статті, зокрема, своєю історією ділиться з нами Артем, якому раніше Фондом "Після Служби" була надана допомога в освоєнні нової професії.
Терапія через створення. Благодійний фонд "Після Служби" допомагає ветеранам цієї війни адаптуватися до цивільного життя.
Галина Сернівка навчає ветеранів звільнятися від емоційних травм за допомогою малювання. Саме воно допомогло художниці після того, як вона повернулася з фронту.