Повернення в цивільне життя нелегке

Ветеранам часто буває складно просити про допомогу, їм бракує інформації та знань, як скористатися відповідними місцевими, національними й міжнародними ресурсами

Проблема

Повернення до цивільного життя означає кардинальні зміни. Ветерани зіштовхуються з проблемами адаптації до цивільної робочої культури й інституцій, підвищення кваліфікації, набуття відповідного професійного досвіду, а також пошуку шляхів використання старих навичок для орієнтації в цивільному житті.

Задача благодійної організації "Після Служби" полягає в тому, щоб виявляти потреби ветеранів у цивільному житті та надавати кваліфікований супровід та необхідну допомогу.

детальніше

У цифрах:

4,500+
Загиблих українських військовослужбовців протягом 2014 - 2021
14,000+
українських військових отримали поранення протягом 2014 - 2021
1,500,000+
українських ветеранів після перемоги в останній фазі російської військової агресії
75
ветеранських громадських організацій (ГО) в Україні

У цифрах:


0 великих українських компаній, які докладають цілеспрямованих зусиль для працевлаштування талановитих кадрів з української ветеранської спільноти.детальніше

Українські роботодавці втрачають таланти, які складно й дорого замінити

Освітнім інституціям, роботодавцям та агентствам з працевлаштування бракує експертних навичок, щоб залучати, утримувати та допомагати трансформувати затребувані якості українських ветеранів(лояльність, надійність, доброчесність, комунікативні навички та самодисципліна).

Фонд "Після Служби" планує впроваджувати комплекс заходів для залучення та підтримки ветеранів на позиціях в компаніях та шукати можливості створювати робочі місця для ветеранів. Ці плани побудовані на досвіді та напрацюваннях американських партнерів America's Warrior Partnership.

детальніше

Cамогубства українських ветеранів становили проблему до 2022 року і продовжують набирати загрозливих масштабів

Українським фахівцям у сфері психічного здоров’я бракує інструментів та підготовки, щоб впоратися з масштабом проблем, з якими сьогодні зіштовхуються ветерани:

  • фінансові проблеми
  • безробіття
  • відсутність належних житлових умов
  • алко- та наркозалежність
  • неспроможність до реінтеграції в цивільне життя
  • моральні травми
  • невилікувані емоційні розлади
  • фізичні травми й поранення
  • нестача спілкування
  • наявні проблеми зі психікою

Дослідження також показують, що найвищий ризик самогубств виникає в осіб, які прослужили в армії менше трьох років

детальніше

Рішення

Чому: Українські ветерани боронили свої домівки, сім'ї та вільний світ від тиранії.  Вони проливали кров для захисту, а деякі з них пожертвували своїм життям. Українські ветерани заслуговують на підтримку, яка допоможе їм досягти успіху, покращити рівень життя після служби й знизити ризик самогубств.

Хто: Українські ветерани, особливо ті особи,  які отримали фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби.

Як: Інтегровані підходи, які передбачають залучення мереж та ресурсів громад, національного, міжнародного й приватного секторів.

Що: Легкодоступні та комплексні ресурси й можливості для українських ветеранів, які допоможуть їм адаптуватися та процвітати у цивільному  житті.  Підтримка українського бізнесу у створенні спеціальних програм працевлаштування українських ветеранів.

детальніше

Підпишіться на нашу розсилку

* обов'язкові поля

Новини

Завітав Артем Мельник - Після Служби створює навколо себе спільноту
Артем прибув до нас, щоб поділитися своїми досягненнями в опановуванні професії графічного дизайнера, та висловити подяку Фонду "Після Служби" за надану допомогу. Крім того, Артем завітав до нас не з порожніми руками.
Розпочинаємо курс англійської для ветеранів
Разом із Громадською організацією "Браття з Прикарпаття" зібрали групу ветеранів в м. Калуш для вивчення англійської мови, і тепер розпочалися перші заняття.
Історії 5 українських бійців опубліковані у німецькій газеті Süddeutsche Zeitung
В опублікованій статті, зокрема, своєю історією ділиться з нами Артем, якому раніше Фондом "Після Служби" була надана допомога в освоєнні нової професії.
Запис лекції з фінансової грамотності від Любомира Остапіва
Для всіх, хто не мав можливості відвідати лекцію онлайн, ми зберегли запис.
Донейт