Ми розуміємо вашу цінність
Заснований у 2022 році в Україні, Благодійний фонд ”Після Служби” – це українська благодійна організація, створена для підтримки військовослужбовців і ветеранів з метою сприяння їх успішного переходу до цивільного життя. Ми працюємо для того, щоб життя українських ветеранів "після служби" не лише продовжувалося, а й було успішним. Нашою основною метою є покращення якості їх життя, щоб зменшити кількість випадків самогубств серед ветеранів.
Ми діємо як місток, який з'єднує ветеранів з суспільством і зв'язує їх з бізнесами та установами, готовими їх підтримати.
Наша незмінна мета – надавати можливості тим, хто служив нашій країні та підтримувати в цивільному житті. Ми бачимо і віримо в успішне майбутнє для наших ветеранів.
4 500+
14 000+
2 000 000+
75
48
34
22
1 126
Освітнім інституціям, роботодавцям та агентствам з працевлаштування бракує експертних навичок, щоб залучати, утримувати та допомагати трансформувати затребувані якості українських ветеранів(лояльність, надійність, доброчесність, комунікативні навички та самодисципліна).
Фонд "Після Служби" планує впроваджувати комплекс заходів для залучення та підтримки ветеранів на позиціях в компаніях та шукати можливості створювати робочі місця для ветеранів. Ці плани побудовані на досвіді та напрацюваннях американських партнерів America's Warrior Partnership.
Українським фахівцям у сфері психічного здоров’я бракує інструментів та підготовки, щоб впоратися з масштабом проблем, з якими сьогодні зіштовхуються ветерани:
Дослідження також показують, що найвищий ризик самогубств виникає в осіб, які прослужили в армії менше трьох років
Психологічна допомогаЧому: Українські ветерани боронили свої домівки, сім'ї та вільний світ від тиранії. Вони проливали кров для захисту, а деякі з них пожертвували своїм життям. Українські ветерани заслуговують на підтримку, яка допоможе їм досягти успіху, покращити рівень життя після служби й знизити ризик самогубств.
Хто: Українські ветерани, особливо ті особи, які отримали фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби.
Як: Інтегровані підходи, які передбачають залучення мереж та ресурсів громад, національного, міжнародного й приватного секторів.
Що: Легкодоступні та комплексні ресурси й можливості для українських ветеранів, які допоможуть їм адаптуватися та процвітати у цивільному житті. Підтримка українського бізнесу у створенні спеціальних програм працевлаштування українських ветеранів.
Як ми допомагаємо