Повернення в цивільне життя нелегке

Ветеранам часто буває складно просити про допомогу, їм бракує інформації та знань, як скористатися відповідними місцевими, національними й міжнародними ресурсами

Проблема

Повернення до цивільного життя означає кардинальні зміни. Ветерани зіштовхуються з проблемами адаптації до цивільної робочої культури й інституцій, підвищення кваліфікації, набуття відповідного професійного досвіду, а також пошуку шляхів використання старих навичок для орієнтації в цивільному житті.

Задача благодійної організації "Після Служби" полягає в тому, щоб виявляти потреби ветеранів у цивільному житті та надавати кваліфікований супровід та необхідну допомогу.

як ми допомагаємо

У цифрах:

4,500+
Загиблих українських військовослужбовців протягом 2014 - 2021
14,000+
українських військових отримали поранення протягом 2014 - 2021
1,500,000+
українських ветеранів після перемоги в останній фазі російської військової агресії
75
ветеранських громадських організацій (ГО) в Україні

У цифрах:


0 великих українських компаній, які докладають цілеспрямованих зусиль для працевлаштування талановитих кадрів з української ветеранської спільноти.як ми допомагаємо

Українські роботодавці втрачають таланти, які складно й дорого замінити

Освітнім інституціям, роботодавцям та агентствам з працевлаштування бракує експертних навичок, щоб залучати, утримувати та допомагати трансформувати затребувані якості українських ветеранів(лояльність, надійність, доброчесність, комунікативні навички та самодисципліна).

Фонд "Після Служби" планує впроваджувати комплекс заходів для залучення та підтримки ветеранів на позиціях в компаніях та шукати можливості створювати робочі місця для ветеранів. Ці плани побудовані на досвіді та напрацюваннях американських партнерів America's Warrior Partnership.

як ми допомагаємо

Cамогубства українських ветеранів становили проблему до 2022 року і продовжують набирати загрозливих масштабів

Українським фахівцям у сфері психічного здоров’я бракує інструментів та підготовки, щоб впоратися з масштабом проблем, з якими сьогодні зіштовхуються ветерани:

  • фінансові проблеми
  • безробіття
  • відсутність належних житлових умов
  • алко- та наркозалежність
  • неспроможність до реінтеграції в цивільне життя
  • моральні травми
  • невилікувані емоційні розлади
  • фізичні травми й поранення
  • нестача спілкування
  • наявні проблеми зі психікою

Дослідження також показують, що найвищий ризик самогубств виникає в осіб, які прослужили в армії менше трьох років

як ми допомагаємо

Рішення

Чому: Українські ветерани боронили свої домівки, сім'ї та вільний світ від тиранії.  Вони проливали кров для захисту, а деякі з них пожертвували своїм життям. Українські ветерани заслуговують на підтримку, яка допоможе їм досягти успіху, покращити рівень життя після служби й знизити ризик самогубств.

Хто: Українські ветерани, особливо ті особи,  які отримали фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби.

Як: Інтегровані підходи, які передбачають залучення мереж та ресурсів громад, національного, міжнародного й приватного секторів.

Що: Легкодоступні та комплексні ресурси й можливості для українських ветеранів, які допоможуть їм адаптуватися та процвітати у цивільному  житті.  Підтримка українського бізнесу у створенні спеціальних програм працевлаштування українських ветеранів.

як ми допомагаємо

Підпишіться на нашу розсилку

* обов'язкові поля

Новини

Ньюз-лист за Листопад 2023
Шановні друзі «Після Служби»! До Вашої уваги ньюз-лист з подіями за листопад 2023.
«Щасливі години» 29.11.2023
Кожної останньої середи місяця Фонд «Після Служби» традиційно збирає ветеранів на зустрічі "Щасливі години", щоб створити сприятливий простір підтримки, обміну новинами та новою корисною інформацією.
Підтримка військового медика Фондом
Руслан за освітою медик. В 2015-2016 рр. служив медиком в Донецькій області під час АТО. Звернувся в «Після Служби» з проханням допомогти йому здобути нову освіту, а саме курси масажиста - реабілітолога.
Художнє заняття від творчої команди ARTREHUB 24.11.2023
24 листопада 2023 року в офісі нашого Фонду відбулось захоплююче художнє заняття від творчої команди ARTREHUB, який провела художниця Зінаїда Кубар.
Донейт