Валерій отримав травму голови, несумісну з життям, на Лисичанському напрямку. Але він вижив, хоча якийсь період перебував у повній нерухомості.
Самий сильний Олексій Новіков та найсильніший пожежний Олександр Баран запрошують на перше силове тренування, яке відбудеться на базі спортивного комплексу ДСНС.
Асоціація ОТГ та КШДУ провели опитування щодо впровадження ветеранської політики у територіальних громадах та та створили презентацію на основі отриманих результатів.
Учасники проєкту "Театр Ветеранів" від ТРО Медіа взяли участь у "Ветеранському пікніку" - заході, організованому волонтерами та громадськими організаціями для військовослужбовців, які отримали травми обличчя та кінцівок.
Щопонеділка, о 17.00. Заняття аргентинським танго для ветеранів, військових та їх родин
В теплий полудень пʼятниці наші партнери і друзі Благодійний фонд"Східна зірка" Міжнародний фонд "Відродження" Next Step Ukraine Revived Soldiers Ukraine і ми, ветеранський благодійний фонд «Після Служби», зібрали наших ветеранів і їх родини на «Ветеранський пікнік» в Х-Парку.
Прийняття закону про соціальні партнерства стане (і ми сподіваємось, що це відбудеться найближчим часом) важливим кроком на шляху до рівноправності та толерантності до військових ЛГБТІК+. Це відповідає сучасним стандартам прав людини та зобов'язанням України перед міжнародним співтовариством.
Благодійний фонд “Після Служби” спільно з партнерами “ІМАТЕХ МЕДІКАЛ” та реабілітаційним центром NEXT STEP у рамках проєкту “Лікарі для Героїв” провели для українських ветеранів, які отримали тяжкі поранення та членів їхніх сімей “Ветеранський пікнік”.
Збираємось 19 липня, о 15.00, зустрічаємо одразу прохолодними напоями! Локацію надаємо після реєстрації!
Щопонеділка о 17.00. Мати партнера – необов’язково! Лише настрій і бажання добре провести час серед своїх.
Уявити життя без стресу вже майже неможливо, тому ми маємо вміти адаптуватись до нього та переживати без втрат для нервової системи. Саме цьому навчала нас кризовий психолог Олена Катеринич під час суботнього тренінгу «Життя без травми».
Хто: Олена Катеринич - кризова психологиня, арт-терапевтка, травмоедукаторка, сертифікована тренерка. Для кого: ветерани, діючі військові, партнери та члени родин військових. Де: місце проведення відправимо зареєстрованим учасникам.