Валерій отримав травму голови, несумісну з життям, на Лисичанському напрямку. Але він вижив, хоча якийсь період перебував у повній нерухомості.
Самий сильний Олексій Новіков та найсильніший пожежний Олександр Баран запрошують на перше силове тренування, яке відбудеться на базі спортивного комплексу ДСНС.
Учасники проєкту "Театр Ветеранів" від ТРО Медіа взяли участь у "Ветеранському пікніку" - заході, організованому волонтерами та громадськими організаціями для військовослужбовців, які отримали травми обличчя та кінцівок.
Благодійний фонд “Після Служби” спільно з партнерами “ІМАТЕХ МЕДІКАЛ” та реабілітаційним центром NEXT STEP у рамках проєкту “Лікарі для Героїв” провели для українських ветеранів, які отримали тяжкі поранення та членів їхніх сімей “Ветеранський пікнік”.
Правові аспекти армійської служби іноді потребують уваги і врегулювання. Фонд «Після Служби» разом з партнерами працюють в юридичній площині також. Едуард – діючий військовий, який служить з початку повномаштабного вторгнення. Він брав участь в боях за Ірпінь – в складі Ірпінського ТРО. Потім підписав контракт з ЗСУ.
Шановні друзі «Після Служби»! До Вашої уваги ньюз-лист з подіями за червень 2024 року.
60% хочуть змінити професію. Як ветерани шукають роботу і які сфери вибирають. Зараз в Україні зареєстровано 1,2 млн ветеранів, а після завершення війни, включно з членами їхніх родин, ця кількість зросте до 5-6 млн осіб. Через фізичні травми та психологічний стан частина ветеранів не може працювати за своєю попередньою спеціальністю. РБК-Україна розпитало кейс-менеджера "Благодійного фонду "Після служби" Олександра Віцана про те, куди йдуть працювати екс-військові.
Майстерня Фреї починає навчання для ветеранів по збірці FPV-дронів з подальшим їх працевлаштуванням у Києві! Навіть, якщо ви не знаєте про дрони нічого (окрім того, що вони дуже потрібні), але маєте мотивацію і час - приходьте, долучайтесь до чудової команди!
Мета школи – навчання інженерів з цифрової та інноваційної частини військових технологій. Більш конкретно – кадри у державний оборонпром, які матимуть навички в електроніці, зв'язку, створенню цифрових РЕР, РЕБ, програмуванні мікроконтролерів, 3D моделюванні корпусів, розробці електронних плат, обробці сигналів.
Участь можуть взяти військові, ветерани та їх родини. Початок онлайн курсу «Основи роботи з базами даних» - 9 липня.
Андрій з 2010 року проходив службу у ЗСУ, Прикордонній службі, органах внутрішніх справ України. Воював на Бахмутському напрямку. Має нагороду «Срібний хрест» від Валерія Залужного за успішне планування і реалізацію завдань під час керування особовим складом в бою.
Як в Україні працює фонд за американським зразком та чому сучасному війську необхідні патронатні служби, Характер поспілкувався з Олександром Віцаном, кейс-менеджер фонду, та Мар‘яною Коваленко, консультанткою з реалізації проєктів.