Протягом цих днів наша команда разом з тренером Григорієм Кравцовим обговорювала перспективи «Після Служби» на найближчі 2 роки, будувала організаційну стратегію, а також план подальшої роботи. Ми багато говорили про фандрайзинг і гранти, про те, як залучати ресурси та як підсилити роботу фонду. За ці дні ми дійсно стали набагато обізнанішими і готовими до нових викликів.
Чого прагне кожна організація? Бути №1 в своїй сфері, мати чітку місію, згуртовану команду, ефективну роботу, впізнаваність в суспільстві та стабільне фінансування. Наш фонд – не виняток, ми щодня прагнемо стати краще, щоб ще якісніше допомагати військовим і ветеранам.
Підписали меморандум про співпрацю та взаємодію з Головою БО БФ «Від людини до людини» Олександром Сінчуком. Наша співпраця спрямована на забезпечення комплексного підходу в підтримці ментального здоров'я та зниження тривожності серед осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України, в особливості внутрішньо переміщені особи і волонтери.
20 квітня 2024 року представники фонду «Після Служби» провели в Чернігові зустріч з родинами загиблих і зниклих безвісти захисників з Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».
13 квітня 2024 року представники фонду "Після Служби" зустрілися з родинами загиблих та зниклих безвісти захисників Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють" у Вінницькому ветеранському просторі.
Вчора, 9 квітня 2024 року, в офісі фонду «Після Служби» відбувся навчальний тренінг роботи гарячої лінії та комунікацій, який провела психолог Громадського руху «Жіноча сила України», Наталя Умеренкова.
5 квітня 2024 року в Києві відбувся The 2024 Cipher Brief Kyiv Economic & Security Forum. Ця конференція зібрала бізнесменів та експертів з національної безпеки США і представників українського уряду, недержавних організацій та бізнесу, з метою зміцнення безпеки та стабільності в Україні.
Разом ми будемо забезпечувати потреби українських ветеранів у всіх сферах їхнього життя, зокрема, в пошуках можливостей для навчання та працевлаштування після військової служби.
БФ «Після Служби» і Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ уклали Меморандум про співпрацю. Наша співпраця спрямована на підвищення соціальної захищенності та адаптації до цивільного життя ветеранів підрозділів, травмованого під час бойових дій особового складу ССО, допомога родинам загиблих і зниклих безвісти побратимів.
29 березня 2024 року відбулася Всеукраїнська конференція “ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ”. Захід, який був присвячений досягненням української медицини та біоінженерії, організували наші партнери Благодійний фонд "Східна зірка". Фонд «Після Служби» мав честь бути інформаційним партнером Конференції.
Вчора наша кейс-менеджерка Олена відвідала поранених бійців Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють", які перебувають в госпіталі МВС.
30 березня, у Домі Ветерана у місті Житомир відбулася перша з ряду запланованих зустрічей представників фонду «Після Служби», Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» та Коаліції Ветеранських Просторів, яку ми організували за підтримки наших партнерів «Простір можливостей» та «Коаліцією ветеранських просторів».