Отримати допомогу

Що варто зробити, щоб взяти участь в програмі "Після Служби" та отримати допомогу?

1. Якщо Ви ветеран, маєте наявну потребу, якій ми можемо зарадити, варто заповнити анкету для реєстрації в програмі. Вона дозволяє отримати відповіді на ключові запитання про ветерана та оцінити в якій мірі ми можемо надати допомогу в тому чи іншому випадках. А також дозволяє структурувати та зберігати дані про всіх заявників.

2. Нам знадобиться деякий час, щоб обробити заявку, проте після заповнення форми на нашому сайті, наш менеджер обов'язково зв'яжеться з заявником, проведе співбесіду для виявлення та обговорення нагальних та можливих потреб, що можуть бути закритими силами організації "Після Служби".

3. Менеджер з питань роботи з клієнтами шукатиме рішення через Мережу, комунікуючи з членами команди та партнерами: афілійованими особами, національними партнерами, постачальниками послуг, громадськими об'єднаннями, зокрема українськими ветеранськими організаціями.

4. Після того, як потреба ветерана зареєстрована в Мережі та/або профінансована в рамках програми "Після Служби", наша організація надаватиме супровід і координуватиме роботу відповідних організацій та постачальників послуг.

5. Надалі, всі учасники програми "Після Служби" залишаються на зв'язку, можуть відвідувати ветеранські зустрічі та події, які ми будемо організовувати.

Ми робимо максимум, щоб допомога для ветеранів була доступною, простою та зрозумілою. 

Донейт