Місія

Що ми робимо? Чому? Для кого? Яким чином?

Кожна проблема потребує вирішення.

Чому: Українські ветерани боронили свої домівки, сім'ї та вільний світ від тиранії. Вони проливали кров для захисту, а деякі з них пожертвували своїм життям. Українські ветерани заслуговують на підтримку, яка допоможе їм досягти успіху, покращити рівень життя після служби й знизити ризик самогубств.

Мабуть, сьогодні кожен із нас розуміє проблеми, з якими стикнеться суспільство після завершення останньої фази війни, вклад українських воїнів важко переоцінити. І кожен із нас має змогу долучитись до процесу відновлення та адаптації ветеранів у цивільному житті.

Хто: Українські ветерани, особливо ті особи, які отримали фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби.

Найскладніше адаптуватись тим військовим, хто зазнав великих втрат, отримав складну травму та має адаптуватись до життя, яке ніколи вже не стане як раніше. Дуже складно пережити втрати близьких та побратимів. Важко починати життя, якщо втратив дім, роботу та можливість заробляти. Коли від колишнього життя не залишилось нічого.

Як: Інтегровані підходи, які передбачають залучення мереж та ресурсів громад, національного, міжнародного й приватного секторів. 

Організація "Після Служби" залучатиме максимум партнерів та ресурсів для виконання своєї мети та допомоги якомога більшій кількості людей, що цього потребують.

Що: Легкодоступні та комплексні ресурси й можливості для українських ветеранів, які допоможуть їм адаптуватися у цивільному  житті. Підтримка українського бізнесу у створенні спеціальних програм працевлаштування українських ветеранів.

Адаптація має охоплювати як психологічну та адаптаційну допомогу, так і фізичну у вигляді особистого розвитку, освіти, працевлаштування, пошуку житла тощо. Ми плануємо залучати освітні ресурси, навчальні заклади та професійну підготовку для підключення для своєї комплексної програми допомоги українським ветеранам. А гідне працевлаштування буде наймасовішою проблемою для ветеранів після завершення війни, підґрунтя для якого треба готувати заздалегідь.

Зв'яжіться з нами

Я український ветеран
Я хочу допомогти українським ветеранам

За що ми виступаємо

Місія:

Сприяння українським ветеранам у досягненні успіху після закінчення служби

Бачення:

Забезпечити ресурси, підготувати та просувати успішну адаптацію українських ветеранів і зменшити кількість самогубств серед військовослужбовцівНаші цінності

Підзвітність
Сервіс
Добросовісність
Інноваційність
СамовдосконаленняНаші дії

у просуванні системи підтримки та розвитку українських ветеранів складаються із багатьох аспектів, та передбачають:

Супровід справ військовослужбовців - це означає, що кожна надана послуга, допомога та підтримка не завершується після попереднього обговорення та скерування до відповідної організації, ми підтримуємо кожного та кожну, хто звернеться за допомогою, протягом тривалого часу. Вирішуючи ключові проблеми та запитання, а також підтримуємо зв'язок надалі. Для цього організовуються ветеранські зустрічі, підтримується комунікація, а також ветерани, що отримали необхідну допомогу можуть бути залучені до майбутніх програм (за бажанням).

Співпраця з Міністерством у справах ветеранів України з метою покращення якості життя ветеранів - робота відбуватиметься на найвищому рівні, з залученням державних програм та інституцій, модернізуючи систему та впроваджуючи зміни на офіційному рівні.

Залучення та навчання ветеранів на корпоративному рівні. Для успішного працевлаштування у великих масштабах будуть створюватись не просто поодинокі робочі місця в компаніях, а впроваджуватимуться узгоджені професійні плани для залучення ветеранів на роботу. Ці плани розроблено за рекомендаціями Американської Спілки Ветеранів та будуть впроваджені організацією Після Служби із подальшим супроводом та координацією.

Координація роботи з Українською мережею ветеранських організацій - ми можемо бути сильними кожен сам по собі, проте разом ми сильніші. Ми згуртовуємо навколо себе спілки, організації та фонди, що розділяють наші цінності та сприяють досягненню високої мети. Тому наша робота має бути системною, скоординованою та спільною.

Ми розуміємо, яка велика робота попереду, проте організація "Після Служби" докладе максимум зусиль для втілення своєї мети.Наша стратегія

Модель від американської ветеранської організації America's Warrior Partnership.

Наша стратегія побудована на моделі, координації та рекомендаціях від America's Warrior Partnership - американської ветеранської організації, яка займається покращенням якості життя ветеранів і зниженням рівня самогубств серед них.

Досвід наших колег дозволить уникнути багатьох помилок у інтеграції та допоможе вирішувати проблеми ветеранів оперативно та професійно.

Програма інтеграції української ветеранської спільноти «Після служби»

Чи ми відрізняємось?

"Після Служби" є аполітичною організацією, покликаною заповнити прогалини, які заважають пораненим українським ветеранам досягти успіху після служби.

Прозорість і відкритість
В організації "Після Служби" впроваджено аудиторську фінансову звітність, як в Україні, так і в США.
Регулярна звітність про діяльність, витрати й результати, регулярно публікуються на сайті та є відкритою інформацією, доступною для всіх охочих.

Управління та структура
Командою організації є досвідчена Рада директорів та кваліфікований персонал.
Структурно це симбіоз Американської неприбуткової організації (501(c)3) та партнерської неприбуткової гуманітарної організації, зареєстрованої в Україні.

Спільнота ветеранів

Можливість створення спільноти ветеранів, яка допоможе їм розвиватися та налагодити зв'язки з колегами по службі.
Це постійна та надійна підтримка для людей, що приєднались до програми, а також мають можливість отримувати досвід, комунікацію та розвиток в колі однодумців та партнерів.

Орієнтування на найкращі практики
Для кращого результату, ми підтримуємо тісні зв'язки з найефективнішими ветеранськими організаціями США, що пройшли такий шлях і хочуть ділитись досвідом для полегшення життя українських ветеранів.

Партнерства
Встановлено партнерські відносини з Американською організацією ветеранів, а також з академічними та клінічними дослідниками, орієнтованими на вивчення факторів успіху ветеранів та запобігання самогубствам серед них.

Така структура, принципи та ідеї покладено в основу функціонування організації "Після Служби" для надання допомоги українським ветеранам на найвищому рівні та максимально ефективно.

Донейт