Проєкти

Фонд «Після Служби» створює та проводить низку різноманітних проєктів, спрямованих на підтримку ветеранів та діючих військовослужбовців. 

Ми приймаємо запити від військових та ветеранів на вирішення точкових проблем кожної окремої людини, що звернулась до нас. Результати деяких із них можна детально переглянути на сайті у розділі «Результати».

Ми безпосередньо опікуємось нагальними питаннями військових та ветеранів, та приймаємо запити за наступними напрямками:

  • здоров'я, діагностика, лікування та реабілітація
  • психологічна допомога
  • освіта та перекваліфікація, вивчення мов та професійних навичок
  • юридичний супровід та доступ до пільг, що гарантовані державою
  • працевлаштування та надання нових можливостей в кар'єрі

Проєктна діяльність Фонду «Після Служби»:

Організація Патронатної служби

Ми проводимо тренінги по організації Патронатної служби у підрозділах із застосуванням досвіду кейс-менеджменту Ветеранського фонду "Після Служби".

Звіти з минулих подій

Психологічна «Група підтримки для тих, хто чекає»

Ми організовуємо закриті групи підтримки для жінок і дівчат, які чекають повернення близьких з війни. Ці групи проводяться щотижня протягом 2 місяців під керівництвом Ольги Плетки, кандидата психологічних наук. Жінки отримують психологічну підтримку, що сприяє їх більш стабільному стану, надають сил жити не тільки очікуванням і справлятись із власним болем у колі людей, що підтримають.

Звіти з минулих подій

«Зупинись, відпочинь»

Ми організовуємо відпочинок для військових у номерах готелю в Києві біля Центрального вокзалу м. Києва, що такий важливий для військових, що весь час в дорозі та поза домом. Послуги включають короткотривале перебування з можливістю прийняти душ, або переночувати в очікуванні потягу додому або до місць служби. Маленький, але важливий елемент турботи про наших військових.

Новини проєкту | Форма реєстрації

"Veteran Talk: Monday English Speaking Club"

Розмовний клуб англійської мови для ветеранів. Учасники мають змогу підвищити рівень своєї розмовної англійської, поспілкуватись з іншими учасниками клубу. Заплановано ігри та інтерактивні завдання для покращення знання мови, а також тематичні заняття, щоб вивчати та практикувати важливі та цікаві теми.

Новини проєкту | Форма реєстрації

Ветеранський клуб "Щасливі Години"

Кожної останньої середи місяця ми організовуємо зустрічі для ветеранів, де обговорюємо нагальні проблеми. На цих зустрічах присутні психологи, волонтери, а також звісно, ветерани та військові. Зустрічі проводяться для обговорення та виявлення проблематики, а після офіційної частини ми пригощаємо учасників піцою і спілкуємося ближче та більш неформально.

Звіти з минулих подій | Форма реєстрації

Ігри Героїв

Фонд «Після Служби» став партнером «Ігор Героїв». За підтримкою фонду була створена серія великих відео-роликів для тренування адаптивних спортсменів з різними видами ушкоджень і травм.

Повні відео доступні для перегляду після реєстрації.

Новини проєкту

Курс освітніх семінарів із психологічної допомоги 

Головна мета проєкту - допомогти учасникам здобути необхідні навички та інструменти для надання ефективної психологічної підтримки в умовах стресу та кризових ситуацій. Програма семінарів сприяє розвитку навичок емоційного саморегулювання, стресового менеджменту та побудови здорових взаємостосунків. Учасники отримали знання щодо розпізнавання ознак стресу, а також як вчасно реагувати на них та стабілізувати свою психіку.

Звіти з минулих подій

Творчі зустрічі

В рамках психологічної реабілітації ми проводимо культурні заходи для ветеранів з метою відволіктися від війни та швидше адаптуватися до цивільного життя. Ми організовуємо щотижневі майстер-класи з різних видів мистецтва, таких як олійний живопис, інтуїтивне малювання та народне прикладне мистецтво, наприклад, розпис писанок або ліплення виробів з глини.

Звіти з минулих подій | Форма реєстрації | Творчий Telegram-канал

«Піца в лікарню»

Ми співпрацюємо з Veterano Pizza, щоб якомога більше ветеранів дізналось про фонд «Після Служби», про діяльність, проєкти та послуги, а також, щоб побалувати поранених бійців смачною піцою. Наші партнери доставляють піцу в лікарні та шпиталі, де проходять лікування українські воїни. Також плануємо організовувати спільні майстер-класи для дітей та дорослих.

Звіти

«PlayBack» театр

Ми організовуємо вистави плейбектеатру, де кожен глядач має можливість стати активним учасником вистави, якщо бажає. Ми запрошуємо ветеранів до участі у цій виставі, щоб за допомогою театральних технік допомогти учасникам війни і їхнім родинам подолати травми та інші відчуття, пов'язані зі службою у зоні бойових дій. Це чудовий інструмент для учасників, що допомагає поділитися своїми емоціями, подивитися на ту чи іншу ситуацію під іншим кутом зору та, можливо, знайти новий вихід із будь-якої ситуації.

Звіти з минулих подій

Сеанси кінокоучингу

Цей проєкт включає перегляд навчальних відео-матеріалів про прийняття та роботу з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР). Ми запрошуємо військових, ветеранів, психологів та волонтерів на обговорення таких відеоматеріалів, щоб отримувати теоретичну базу для подальшої роботи з людьми з аналогічними травмами. У майбутньому, планується також проведення сеансів кінокоучингу в онлайн форматі для зручності та доступності для широкого загалу учасників.

Звіти з минулих подій

Ці проекти Фонду «Після Служби» - це перші кроки в рамках всебічної підтримки українських ветеранів, що допомагають їм адаптуватися, надають підтримку та психологічну реабілітацію, сприяють їхньому загальному стану, вказуючи на те, що вони не одні.

Наша місія - це сприяння українським ветеранам у досягненні успіху після служби. Ми буквально працюємо над тим, щоб охопити практично всі аспекти життя ветеранів: від психологічних проблем до реабілітації та оздоровлення, від пошуку роботи до професійної освіти.

Наше бачення вирішення проблем військових в цивільному житті:

  • Забезпечити ресурси, підготувати та просувати успішну адаптацію українських ветеранів і зменшити кількість самогубств серед військовослужбовців
  • Створити для ветеранів спільноту та підготувати суспільство, що подбають про них
  • Згрупувати навколо себе професійні організації, бізнеси, фонди, державні установи та волонтерський рух, що займаються питаннями ветеранів
Донейт