Про нас

Хто ми?

Ми - Благодійна організація "Благодійний фонд "Після Служби". З назви можна зрозуміти, що наша аудиторія - це військові та ветерани, а саме українські ветерани. Саме для них, було створено цей фонд у 2022 році в Україні.

З початком повномасштабного вторгнення в Україну створено багато фондів, що займаються благодійною діяльністю в Україні, а ми вирішили попіклуватись саме про наших військових, які після завершення війни будуть шукати себе у цивільному житті.

Наша місія - це сприяння українським ветеранам у досягненні успіху після служби. Ми буквально працюватимемо над тим, щоб охопити практично всі аспекти життя ветеранів: від психологічних проблем до реабілітації та оздоровлення, від пошуку роботи до професійної освіти.

Наше бачення вирішення проблем військових в цивільному житті:

  • Забезпечити ресурси, підготувати та просувати успішну адаптацію українських ветеранів і зменшити кількість самогубств серед військовослужбовців,
  • Створити для ветеранів спільноту та підготувати суспільство, що подбають про них,
  • Згрупувати навколо себе професійні організації, бізнеси, фонди, державні установи та волонтерський рух, що займаються питаннями ветеранів.

Наші цінності, з якими ми розпочинаємо нашу діяльність, є сталими й непохитними:

Підзвітність - уся діяльність організації є абсолютно прозорою та відкритою, а також моніториться іноземними партнерами,

Сервісне обслуговування - професійний та відповідальний супровід кожного, хто звернеться до програми,

Добросовісність - ми прикладемо максимум зусиль та ресурсів, щоб кожна розпочата справа була доведена до результату,

Інноваційність - організація використовує сучасні програми, аналітичні дані та досвід іноземних партнерів у вирішенні питань ветеранів у цивільному життя,

Самовдосконалення - ми працюємо над тим, щоб розширяти партнерську базу, збільшувати можливості та залучати нові можливості у виконанні своєї мети.

Слава Україні! #PislyaSluzhby

Команда

Галина Морар - директорка Фонду «Після Служби», ветеранка, учасниця бойових дій, журналістка, художниця, екс-поліцейська.
Aнна Глушкова - волонтер, адміністратор проекту. Родом з Донецька, після окупації переїхала до Маріуполя. Двічі починала життя з нуля.
Віцан Олександр - ветеран, учасник бойових дій в складі добровольчого батальйону Нацгвардії. Волонтер.
Ігор Шапошніков - радник з розвитку бізнесу, експерт з продажу послуг IT та штучного інтелекту, волонтер з 2016 року.
Мар‘яна Коваленко - консультант фонду з реалізації проєктів, волонтерка з 2014 року.

Консультаційна рада

Джим Лоррейн
Президент та генеральний директор

Джим Лоррейн, президент і генеральний директор America's Warrior Partnership, служив у ВПС США як авіаційний медик з дев'ятьма бойовими підрозділами і пішов у відставку як заступник командного хірурга Командування спеціальних операцій США після 22 років служби. Він став засновником Коаліції з надання допомоги командуванню спеціальних операцій Сполучених Штатів і був спеціальним помічником голови Об'єднаного комітету начальників штабів з питань підтримки воїнів та їх сімей.

Консультанти

Олександр Терещенко – радник з питань протезування та реабілітації ветеранів, повернення до цивільного життя. Ветеран російсько-української війни, кіборг, кавалер ордена «За мужність» III ступеня, «Народний Герой України». При обороні Донецького аеропорту втратив праву руку та кисть лівої, отримав важкі травми ока. Заснував власний однойменний благодійний фонд Олександра Терещенка та допомагає ветеранам війни у поверненні до цивільного життя, втілення проєктів та ветеранських бізнесів, та підтримує членів сімей полеглих Героїв.

Федір Шандор – радник з питань освіти та перекваліфікації. Доктор філософських наук, професор Ужгородського національного університету.

Перебуваючи на передовій, продовжував проводити онлайн лекції для своїх студентів, за що прославився як «Професор з окопу».

Сергій Позняк – радник з питань підприємництва та зв’язків із бізнесом. Голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО. Фінансовий та інвестиційний експерт з понад 20 річним досвідом. Молодший сержант Національної гвардії України.

Власник та генеральний директор брендів Cronvest та FinStream, радник урядового офісу з залучення інвестицій.

В’ячеслав Олійник – радник з питань психологічної реабілітації та протидії самогубствам. Ветеран, військовий психолог. Досвід роботи з військовослужбовцями – понад 25 років. Професійні та науково-практичні інтереси – психологія екстремальної діяльності, суїцидологія, психологічна допомога.

Співавтор впровадженої в Національній гвардії України системи профілактики суїцидальної поведінки військовослужбовців.

Василь Рибак – кандидат медичних наук, президент ГО Всеукраїнська асоціація щелепно-лицевої хірургії.

Завідувач центром Реабілітації та Реконструктивної хірургії.

Ксенія Возніцина – директорка Центру психічного здоров'я «Лісова Поляна»МОЗ України.

Партнери

Донейт