Терапія мистецтвом, або арт-терапія, - визнаний спосіб покращення психічного стану. Особливо для тих, хто має травматичний досвід та неопрацьовані емоції.
Будь-який витвір мистецтва привносить в світ гармонію, як казала Йоко Оно. У нас в «Після Служби» теж творили, на вихідних в офісі фонду пройшов майстер-клас з малювання картин з янголами від художниці Ірини Любімової.
Під час заняття наші учасниці створили фантастичні букети! Просто погляньте на фото, ми в захваті, наскільки неймовірно вони виглядають!
24 листопада 2023 року в офісі нашого Фонду відбулось захоплююче художнє заняття від творчої команди ARTREHUB, який провела художниця Зінаїда Кубар.
10 листопада 2023 року в офісі Фонду «Після Служби» відбувся другий майстер клас з петриківського розпису від майстрині Ганни Шостак.
27 жовтня 2023 року в офісі Фонду «Після Служби» відбулась мистецька практика «Мій Символ» від творчої команди ARTREHUB.
13 жовтня 2023 року в приміщенні Фонду відбувся Майстер-клас з петриківського розпису, який проводила професійна художниця Ганна Шостак
В стінах нашого Фонду відбувся Майстер-клас з олійного живопису, який проводила директорка «Після Служби», ветеранка і талановита художниця Галина Морар.
Гончарна майстерня DovganArt створила неперевершену атмосферу затишку та злагоди, де учасники мали змогу відірватися від повсякденних клопотів і відчути себе як вдома. В цей день, багато хто поринув у свої думки, адже процес роботи з глиною сприяє абстрагуванню та розмірковуванню.
Володимир Довган з великим ентузіазмом поділився історією гончарства, важливими техніками та основними кроками у роботі з глиною з гостями та учасниками нашого майстер-класу. Він детально пояснив правильний спосіб зволоження та обробки глини, створення форм і процес виготовлення виробів на гончарному крузі. Після теоретичної частини кожен отримав свою порцію глини та можливість використовувати гончарне коло, де пан Володимир особисто допомагав кожному учаснику створити неповторний виріб. Учасники створили різноманітні тарілки, які пізніше розмалювали.
Анастасія Батлер – художниця з Криму, яка через окупацію загарбниками була вимушена покинути домівку та починати все спочатку в новому місці. Доля завела її в Дубаї. Але мисткиня час від часу навідується до України.
Метою заходу було навчити дітей малювати та розвивати їх творчі здібності, а також відволікти емоційно, дозволити переключитись від проблем та складнощів і вивільнити почуття на папері. Людмила Романенко провела цікаві майстер-класи, де діти вивчали різні техніки малювання та втілювали свої фантазії на полотнах, було створено багато чудових творів, які вражали своєю красою та оригінальністю.