Київ квітне, тому ми вирішили запросити вас на екскурсію. Зустрівшись біля фунікулеру, наші гості вирушили вуличками старого Подолу і слухали захопливі історії екскурсовода про життя Києва 1000 років тому, про князівські часи, козацтво, торгівлю, ремесла, освіту, політику і культуру.
Вчора, 27 березня, відбулись традиційні «Veteran Connect» в дружньому нам «Бурса Хабі».
Вчора, 31 січня 2024 року, в затишному «Бурса Хабі» відбулись традиційні «Veteran Connect».
Вчора, в останню середу місяця, відбулась традиційна зустріч з ветеранами на засіданні клубу "Veteran Connect". Цього разу ми зібрались в офісі нашого Фонду.
Кожної останньої середи місяця Фонд «Після Служби» традиційно збирає ветеранів на зустрічі "Veteran Connect", щоб створити сприятливий простір підтримки, обміну новинами та новою корисною інформацією.
25 жовтня відбулось традиційне засідання нашого ветеранського клубу «Veteran Connect» в волонтерському просторі «Бурса Хаб». Ми надзвичайно щасливі, що вчора до нашої ветеранської родини приєдналось так багато нових військових, які активно знайомились один з одним та з діяльністю нашого Фонду!
Вчора, 27 вересня, відбулась традиційна зустріч нашого ветеранського клубу «Veteran Connect» в затишному «Бурса Хабі». І це були, дійсно, дуже насичені, інформативні, веселі і смачні години.
Під час зустрічі кейс-менеджерка Фонду Анна розповіла про напрямки своєї роботи, поділилась важкими медичними випадками, з якими стикається Фонд, презентувала відео про успіхи наших ветеранів на шляху до їх одужання та реабілітації, про їх нові перші кроки і зміни, які відбулись з ними за останні пів року, за сприянням Фонду.
Такі зустрічі ветеранського клубу "Veteran Connect" стають місцем, де долаються не лише труднощі, а й створюється плідна співпраця для розвитку нових проєктів та ініціатив. Ветерани продовжують бути поряд та підтримувати один одного, а Фонд "Після Служби" активно працює, щоб розширювати можливості ветеранів під час та після служби.
Наша мета – щоб ви відчували себе частиною спільноти, знаходили нові дружні зв'язки та отримували необхідну підтримку.
31 травня в «Після Служби» відбувся урочистий захід, присвячений вшануванню мужніх українських військових та ветеранів. Ця подія об’єднала понад 40 американських власників бізнесу, керівників та ветеранів спільною місією підтримати наших українських героїв.
У зустрічі взяли участь військові, ветерани, завітав капелан та представники організацій, які допомагають у реабілітації та працевлаштуванні ветеранів. Вони мали можливість поспілкуватись та обмінятись ідеями та досвідом, а ветерани дізнались про різноманітні можливості, які є для них на ринку праці та навчання.