Календар подій - Травень 2023

2 травня 2023
початок о 18.00

Групи підтримки для родин захисників України (дружини, дівчата, матері)

Готуємо закриту групу, яка буде збиратися щотижня по вівторках в нашому просторі.

Куратор групи - Ольга Плетка - кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології малих груп та міжгрупових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член ради правління НС "Національна психологічна асоціація", тренер-викладач Центру підвищення кваліфікації служби зайнятості, практичний психолог, магістр з фізичної реабілітації та соціальної роботи, арттерапевт.

Для кого: для дівчат\дружин\матерів\сестер, які чекають на повернення своїх рідних.

Група до 12 осіб

Тривалість – 2 місяці

Кожна зустріч - це подорож до себе, до своєї сили та натхнення. Якими ми є для інших, якими є для себе - ці та інші питання час від часу виникають в наших думках. Як зберегти себе, підтримати близьких та відновитися навіть в умовах війни? На ці та інші питання ми будемо знаходити відповіді та створювати комфортний творчий простір для самих себе!!

Зустрічі є абсолютно безкоштовними для учасниць 

Форма реєстрації | Подія на Facebook
6 травня 2023
з 17.00 до 20.00

Творча майстерня - створення "Флейти дощу"

Створення дощовиці, вона ж «флейта дощу» - ритуальний музичний, медитативний інструмент, який імітує звук дощу, струмку, прибою. З давніх давен люди прагнуть пізнати природу глибше і намагаються допомогти собі з її допомогою.

Майстер клас з виготовлення флейти дощу (рейнстіка, посоху дощу) занурить вас у дійство, де ви будете автором самобутнього інструменту, який використовується музикантами і шаманами у різних країнах світу. Флейта дощу використовується для закликання дощу для врожаїв, як інструмент у різних направленнях музики.

Налаштовуємо наш настрій на ноти Перемоги Весни над темрявою довгої зими. 

Адреса: місто Київ, вул. Почайнинська 25/49а (вхід у двір)

Група в Telegram | Подія на Facebook | Форма реєстрації

17 травня 2023
з 17.00 до 18.30

Онлайн-лекція з фінансової грамотності від Любомира Остапіва

Запрошуємо ветеранів, військовослужбовців, членів їх родин та важливу та актуальну для абсолютно всіх лекцію про фінансову грамотність.

Спікер: Любомир Остапів, український фінансист, засновник соціального проєкту Сімейний Бюджет, партнер iPlan.ua та автор книг «Любов та Бюджет», «Малюк та Бюджет».

Де: онлайн. Посилання в zoom буде вислане на електронну адресу всім зареєстрованим учасникам.

Теми, які будемо обговорювати: Що впливає на фінанси в нашому житті, фінансові звички, лайфхаки із заощадження та правильного планування фінансів, інвестування та примноження пасивних доходів та інше (детальний опис у формі реєстрації)

Форма реєстрації | Подія на Facebook

18 травня 2023
початок о 17.00

Онлайн-зустріч дослідження психологічної реінтеграції ветеранів

Фонд «Після Служби» та група менторів комунікації «Діалог», психологи і коучі з великим терапевтичним та дослідницьким досвідом у галузі психологічного здоров‘я, проведуть зустріч фокус-групи на тему «Визначення аспектів психологічної реінтеграції ветеранів в системі: сім'я та друзі, професійна спільнота».

Цілі фокус-групового дослідження: Зрозуміти точку зору і очікування ветеранів, а також отримати рекомендації для того, щоб далі допомогти організаціям інтегрувати військових ветеранів в робочі команди і процеси.

Наша розмова займе 1-1,5 години і буде записана на диктофон. Вся інформація буде оброблена і використана лише в узагальненому вигляді, з дотриманням правил конфіденційності.

Форма реєстрації | Подія на Facebook

19 травня 2023
з 18.00 до 19.30

Мистецька майстерня з малювання від Людмили Романенко

Проводить художниця, волонтер Людмила Романенко. Розвантажувальне (медитаційне) малювання - це потужний засіб для зняття й управління стресом, допомога у боротьбі з тривожністю, агресивністю, формування емоцій позитиву за допомогою виконання невеличких орнаментів (малюнків), які складаються з ліній й точок простим олівцем на папері.

Мета:

  • навчити дистанціюватися від потоку тривожних думок (не реагувати реактивно на зміст думок);
  • намагатися навчити фокусувати увагу, незалежно від навколишніх подразників, тобто малювати невеличкі орнаменти, тим самим налаштовувати думки протягом 5-10 хв., що покращує когнітивні функції

Адреса: місто Київ, вул. Почайнинська 25/49а (вхід у двір)

Група в Telegram | Форма реєстрації | Подія на Facebook

28 травня 2023
з 15.00 до 17.00

Вистава Playback театру

Запрошуємо ветеранів, військовослужбовців, членів родин, на виставу Playback театру.

PlayBack театр - це не просто театр. Це місце, де актори використовують театральні техніки, щоб допомогти учасникам війни і їхнім родинам подолати травми та інші відчуття, пов'язані зі службою у зоні бойових дій та чудовим інструментом для учасників поділитися своїми емоціями, подивитися на ту чи іншу ситуацію під іншим кутом зору.

Таким чином, театр стає чудовим інструментом для підтримки ветеранів та забезпечення їхнього повернення до цивільного життя.

Адреса: місто Київ, вул. Почайнинська 25/49а (вхід у двір). 

Форма реєстрації | Подія на Facebook

31 травня 2023

«Щасливі години»

Запрошуємо ветеранів, військовослужбовців на засідання клубу «Щасливі години» 31 травня.

Фотозвіт

Донейт