Валерій отримав травму голови, несумісну з життям, на Лисичанському напрямку. Але він вижив, хоча якийсь період перебував у повній нерухомості.
Правові аспекти армійської служби іноді потребують уваги і врегулювання. Фонд «Після Служби» разом з партнерами працюють в юридичній площині також. Едуард – діючий військовий, який служить з початку повномаштабного вторгнення. Він брав участь в боях за Ірпінь – в складі Ірпінського ТРО. Потім підписав контракт з ЗСУ.
Андрій з 2010 року проходив службу у ЗСУ, Прикордонній службі, органах внутрішніх справ України. Воював на Бахмутському напрямку. Має нагороду «Срібний хрест» від Валерія Залужного за успішне планування і реалізацію завдань під час керування особовим складом в бою.
Іван захищав українську незалежність від російського агресора з 2015 по 2018 роки і повернувся до лав ЗСУ у вересні 2022 року. Пройшов пекло Бахмута і там отримав поранення, внаслідок якого втратив зір…
Юристи, яких ми найняли спеціально для його справи, добилися повних виплат за кілька місяців його лікування
Михайло відчув, що хоче допомагати військовим фізично відновлюватись і масажами. З проханням оплатити його навчання на курсах масажу він звернувся до "Після Служби".
У безоплатній реабілітації в лікарні Юрію відмовили. Пояснили тим, що «травма вже не свіжа». Після цього Юрій вже не шукав і не просив допомоги, але представники нашого фонду випадково зустрілись з ним в лікарні. Так розпочався шлях реабілітації Юрія.
Військовим Олександр став 14 жовтня 2022 року. Згодом, за станом здоров'я (має 2 групу інвалідності та розсіяний склероз), Олександр був звільнений зі служби. Ветеран довго не міг добитися від частини та ТЦК необхідних для оформлення пенсії довідок, тому звернувся до нашого фонду з проханням надати йому юридичну допомогу.
Валерій вирішив використати свій досвід та знання, і професійно вивчитись на масажиста. З проханням оплатити його навчання на курсах масажу він звернувся до "Після Служби».
Це - наш Олег, йому 47 років і колись, до війни, він працював керівником складів. 10 березня 2022 року добровільно пішов воювати, був поранений у червні 2023 року, під час контрнаступу в районі Вугледару у Донецькій області.
Світлана служила в ЗСУ в період з 2015 по 2016 роки. Брала участь у боях за Донецьку область. Маючи бажання розвиватися в напрямку реабілітації, Світлана звернулася до фонду "Після Служби" з проханням оплатити їй навчання на курсах масажу.
В бою Володимир отримав сильну акубаротравму, яка призвела до важкої форми епілепсії. Це стало причиною його звільнення зі служби. Ветеран звернувся до «Після Служби» з проханням допомогти отримати посвідчення учасника бойових дій.